20.10.2013

A w wakacje...

...nie obijałam się! Oto nowa Kolekcja Pięciogroszówek, czyli powrót do źródeł. Korzeniami sięga jeszcze czasów, gdy dzień kończył się długo po dobranocce, a temperatura pozwalała na bieganie w krótkich rękawkach. Wykończyć udało mi się ją jednak dopiero, gdy już opadł entuzjazm po stworzeniu kompleciku. Jeszcze trochę i długością procesu twórczego doganiałaby śledzia :)


A nową kolekcję już można łapać na DaWandzie!

9 komentarzy:

 1. Wszystkie śliczne - do wyboru do koloru :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam je wszystkie! Są totalnie super! Chyba będę musiała złożyć zamówienie albo zainicjować nową wymiankę :). Zdecydowanie potrzebuję wiekszej ilosci tych "pięciogroszówek":).

  Każde Twoje połaczenie kolorystyczne jest idealne! Nacieszyłam swoje oczy ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje były pierwszymi Pięciogroszówkami, które zdołałam wykończyć :) Dzięki Ci! Szczególnie jestem "kontent" za te połączenia kolorystyczne - bo to mi chyba zajmuje najwięcej czasu i często wpadam w kolorystyczny dołek. Ale teraz moja samokoloroocena pojechała w górę :)

   Usuń
 3. Kocham wszystkie, ale hitem są te niebieskie! Wiesz, że uwielbiam Twoje prace, prawda? :)
  Pozdrawiam,
  Agata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej! To teraz chyba już wiem :) Podobne do tych niebieskich, a dokładnie TE, to dotychczas jedyne kolczyki, które zachowałam dla siebie. Czyli chyba mamy podobne gusta :) Dziękuję i również pozdrawiam!

   Usuń
 4. Piękna i liczna kolekcja :) Każdy jeden komplecik wyjątkowy i pełen uroku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak liczna, że narazie mam dość szycia tego typu kolczyków :D Dziękuję!

   Usuń
 5. Dziękuję za miły komentarz! Faktycznie na tych zdjęciach trochę podobieństwo do Kate widzę :D
  Co do Twoich kolczyków - kolorowe i urocze! Aż mi się smutno zrobiło, że ostatnio w ogóle nie mam ochoty nosić takich wiszących cudeniek, może pora przypomnieć sobie jak to jest - nosić kolczyki :)

  OdpowiedzUsuń